top of page
Zoeken

Kom ook naar de vrijwilligersavond!

Heb je een briljant idee? Kom maar op!

Iedereen die het leuk vindt om samen iets voor Hattem te organiseren is van harte welkom. Samen gaan we er de schouders onder zetten om voor alle Hattemers een feest te organiseren dat iedereen leuk vindt. Bekijk wat jij kan doen met bijvoorbeeld; commissie jeugd, commissie sponsoring, tentfeestcommissie en zo nog meer...


Heb jij leuke ideeën en wil je je als vrijwilliger inzetten voor een activiteit? Kom naar de vrijwilligersavond! Deze is gepland op vrijdag 17 februari om 20:00 uur (inloop 19:30uur), bij Vadesto aan De Bleek 3 in Hattem.

Hier bespreken we de activiteiten van 2023, onder het genot van een hapje en drankje.


Aanmelden kan door te mailen naar info@hattemeroranjevereniging.nl.
138 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comentários


bottom of page